Izvēlieties valodu

Vispieredzējušākie profesionāļi (15 gadi pieredzes) palīdzēs Jums atrast optimālāko un maksimāli efektīvāko risinājumu. Piedāvājam visas modernākās mākslīgās apaugļošanas un vesela mazuļa iznēsāšanas tehnoloģijas. Veiksmīga apaugļošanas pieredze pat 55 gadu vecumā.

Zvaniet mums tūlīt!(+371) 67278183 (+371) 67278183 Pieteikties vizītei Pajautā dakterim

Efektīva neauglības ārstēšana

Kāpēc EGV?
 • Augsta efektivitāte

  Dažādās vecuma grupās efektivitāte sasniedz 73% - viens no labākajiem rādītājiem Eiropā.

 • Bez vecuma ierobežojumiem

  Nesen mākslīgās apaugļošanas procedūra veiksmīgi tika veikta 55 gadus vecai sievietei.

 • Unikāli speciālisti

  Daina Majore 1995. gadā kļuva par pirmo Latvijā strādājošo embriologu un 1998. gadā (pirms vairāk nekā 15 gadiem!) kļuva par pirmo speciālistu, kas Latvijā veiksmīgi veicis ārpusķermeņa apaugļošanas procedūru.

 • Vismodernākās metodes

  TESA, IVF, ICSI, blastocistu kultivēšana, embrija apvalka pārduršanas metode, IUI, ET, vitrifikācija, spermas un olšūnas sasaldēšana, atsaldēšana,spermas analīžu veikšana pēc Krīgera (Kruger) stingrajiem kritērijiem.

 • Ārstēšanas pieejamība

  Mēs nodrošinām augstas kvalitātes neauglības diagnostiku un ārstēšanu par pieejamām cenām. Strādājam pēc Latvijas un ES apmaksātām programmām, sadarbojamies ar apdrošināšanas kompānijām, palīdzam saņemt bezprocentu aizņēmumus sadarbībā ar aizdevums.lv

 • Psihologa kabinets

 • ISO 9001:2008. Praktiski visi klīnikas vadošie speciālisti ir embriologu, ginekologu un urologu starptautisku apvienību aktīvi locekļi - it sevišķi ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), ISGE (The International Society of Gynecological Endocrinology).

 • EGV klīnika ir Baltic Care (Latvijas vadošo veselības aprūpes klīniku alianses) loceklis.

Soli pa solim: gandarījuma ceļšvairāk informācijas

1Kontakts ar klīniku

Mēs atrodamies Rīgas centrā. Piedāvājam pieteikties uz vizīti pie ārsta Jums izdevīgā laikā.
Ja Jūs dzīvojat ārpus Rīgas un plānojat atbraukt uz Klīniku EGV no tālienes, lūdzu sazienieties ar mums, palīdzēsim Jums izplānot optimālu vizītes laiku, lai, ja nepieciešams, veiktu papildus izmeklējumus vienā dienā

2Pirmais ārsta apmeklējums: Sagatavošanās ārstēšanai

Pieņemšanu pie ārsta ir ieteicams plānot starp 5. un 10. cikla dienu. Ja Jums ir iepriekšējo laboratorijas izmeklējumu un/vai USG rezultāti, speciālistu izraksti un secinājumi, lūdzu paņemiet tos līdzi.

Pirmās vizītes laikā:

 • ievāksim detalizētu medicīnisko anamnēzi
 • nozīmēsim nepieciešamos izmeklējumus
 • konsultatīvās vizītes laikā veiksim USG
 • ārsts kopā ar Jums izplānos pieņemamāko ārstēšanas taktiku
 • Ārstēšanas procesa pamatā ir detalizēts plāns atbilstoši katra individuālajai situācijai. Pacientiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas, lūdzam sazināties ar ārvalstu pacientu koordinātoru.
 • Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu grūtniecības novērošanai

3Apaugļošana

Ārstēšanas process notiek pēc pacientam individuāli izstrādāta plāna. Pacientiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas, lūdzam sazināties ar ārvalstu pacientu koordinātoru

4Novērošana

Pēc ārpusķermeņa apaugļošanas in vitro programmas pabeigšanas, paciente veic HCG testu 10.-14. dienā pēc embrija ievadīšanas dzemdes dobumā, Pacientiem iespējams konsultēties ar EGV klīnikas pārstāvjiem atnākot uz vizīti, pa telefonu vai e-pastu.

5Rezultāts

Pacientēm, kuras veiksmīgi veikuši medicīniskās apaugļošanas procedūras, kā arī citām grūtniecēm, piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu grūtniecības novērošanai.

Informācija pacientiem

Vispieredzējušākie speciālisti palīdzēs jums rast bezauglības risinājumu. Visas jaunākās tehnoloģijas mākslīgajai apaugļošanai un vesela mazuļa iznēsāšanai. Pat vecums pēc 40 nav šķērslis veseliem pēcnācējiem.

Piesakieties vizītei

Aizpildi formu internetā, piezvani, uzdod jautajumu, vai pieprasi papildus informāciju par mūsu klīnikas iespējam palīdzēt tieši tavā gadījumā.

Sazinieties ar mums

Pats vienkāršākais risinājums - zvaniet mums tieši tagad no šī telefona.

Uzdot jautājumu (kontaktforma)

Augsta EKA efektivitāte
par optimālu cenu

Ģertrūdes iela 3-3, Rīga, LV1010

P - Pk:09:00 AM - 07:00 PM


       

Vispieredzējušākie profesionāļi (15 gadi pieredzes) palīdzēs Jums atrast optimālāko un maksimāli efektīvāko risinājumu. Piedāvājam visas modernākās mākslīgās apaugļošanas un vesela mazuļa iznēsāšanas tehnoloģijas. Veiksmīga apaugļošanas pieredze pat 55 gadu vecumā.

Zvaniet mums tūlīt!(+371) 67278183 (+371) 67278183 Pieteikties vizītei Pajautā dakterim