Vispieredzētākie profesionāļi (15 pieredzes gadi) palīdzēs Jums atrast optimālo un maksimāli efektīvo risinājumu. Visas modernās mākslīgās apaugļošanas un vesela mazuļa iznēsāšanas tehnoloģijas, veiksmīga apaugļošanas pieredze pat 55 gadu vecumā.

Zvaniet mums tūlīt!(+371) 67278183 (+371) 67278183 pieteikties vizītei pajautā dakterim

EGV - Effektīvā neauglības ārstēšana

Kapēc EGV?
 • Augstā efektivitāte

  Dažādās vecuma grupās efektivitāte sasniedz 73% - viens no lābākajiem rādītājiem Eiropā.

 • Bez vecuma ierobežojumiem

  Pavisam neilgu laiku atpakaļ mākslīgas apaugļošanas procedūra tika veiksmīgipa veikta 55 gadu vecai sievietei.

 • Unikālie speciālisti

  Ginekologs Māris Arājs 2013.gadā pirmais Latvijā veica ar histeroskopu proksimālu olvadu rekanalizāciju, veiksmīgi atjaunojot olvadu caurlaidību, kas iepriekš bija slēgta.
  Daina Majore 1995. gadā kļuva par pirmo Latvijā strādājošo embriologu, un 1998. gadā (vairāk nekā 15 gadus atpakaļ!) kļuva par pirmo Latvijā kas veiksmīgi paveica ārpusķermeņa apaugļošanas procedūru.

 • Vismodernākās metodes

  TESA, IVF, ICSI, Blastocistu kultivēšana, Embrija apvalka pārduršanas metode, IUI, ET, Vitrifikācija, Spermas un olšūnas sasaldēšana, atsaldēšana, Kruger Strict Criteria

 • Ārstēšanas pieejamība

  Mēs nodrošinam augstās klases neauglības diagnostiku un ārstēšanu pēc pieejamām cenām. Strādājam pēc Latvijas un ES apmaksātām programmām, sadarbojamies ar apdrošināšanas kompānijām, palīdzam saņemt bezprocentu aizņēmumus.

 • Starptautiskā akreditācija

  ISO 9001:2008. Praktiski visi klīnikas vadošie speciālisti ir embriologu, ginekologu un urologu starptautisku apvienību aktīvi locekļi - it sevišķi ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), ISGE (The International Society of Gynecological Endocrinology).

Mūsu māmiņu veiksmes stāstivisi stāsti

Visā laika periodā, no brīža, kad tika uzsākta sagatavošanās operācijai, līdz pēdējām minūtēm pirms dzemdībām, esmu tikai patīkami pārsteigta par darbinieku attieksimi un atsaucību... Baiba M.
Tā sākās mūsu cīņa par pozitīvu rezultātu :)
Ar pirmo reizi, diemžēl, nekas neizdevās (tā nebija ārstu vaina). Taču nemetām plinti krūmos, un turpinājām cerēt...
L., 36 gadi

Soli pa solim: gandarījuma ceļšvairāk informācijas

1Kontakts ar klīniku

Rīgas iedzīvotājiem mēs piedāvājam ērtu izvietojumu pilsētas klusajā centrā, ērtu stāvvietu un iespēju apciemot ārstu un/vai procedūru Jums izdevīgajā laikā.
Ja Jūs dzīvojat ārpus Rīgas un plānojat atbraukt uz EGV klīniku no tālienes, mūsu koordinātori palīdzēs Jums izplānot optimālus vizītes termiņus lai saglabāt Jūsu laiku un pazemināt ceļojuma un uzturēšanas izdevumus.

Reģistrēt vizīti.

2Pirmais ārsta apciemojums: Sagatavošanās ārstēšanai

Ārsta pieņemšanu ir ieteicams organizēt starp 1. un 5. cikla dienām. Dzīvesbiedru griešanas gadījumos ir paredzēts savākt vīrieša spermu priekš analīzes, tāpēc ir ieteicama 5-7 dienu seksuāla atturība pirms vizītes. Ja Jums ir iepriekšējo laboratorijas izmmeklējumu un/vai USG rezultāti, speciālistu izraksti un secinājumi, lūdzu paņemiet tos līdzi.

Pirmās vizītes laikā:

 • mēs savāksim detalizētu medicīnas anamnēzi
 • mēs izpildīsim pamata laboratorijas diagnostiku
 • konsultatīvās vizītes laikā mēs paveiksim USG
 • ārsts pieņems lēmumu par papildus izmeklējumiem - ja būs tāda nepieciešamība
 • Jūs saņemsiet dokumentu paketi, saistītu ar ārstēšanas procesu
 • ārsts izplānos ārstēšanas procesu un noteiks kārtējo apmeklējumu termiņus
3Apaugļošana

Ārstēšanas process notiek pamatoties uz detalizēta plāna, atbilstoši katrai individuālai situācijai. Pacientiem kas dzīvo ārpus Latvijas mēs esam sagatavojuši speciālo ārpusķermeņa apaugļošanas programas versiju, kurā apmeklējumu skaits būs minimizēts.

4Novērošana

Pēc ārpusķermeņa apaugļošanas in vitro programmas pabeigšanas mēs nodrošinam embrija implantācijas novērošanu. Paciente veic HCG testus 3.-4. dienā un 10.-14. dienā pēc embrija pārvietošanas, vienlaicīgi pastāvīgi konsultējoties ar EGV klīnikas pārstāvjiem pa telefonu vai e-pastu.

5Rezultāts

Pacientiem kuri ir veiksmīgi izgājuši cauri apaugļošanas procedūrai mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu paketi novērošanas un grūtniecības vešanas attiecībā līdz pat mazuļa piedzimšanai.

Augstā EKA efektivitāte
par optimālu cenu

P - Pk:09:00 AM - 07:00 PM

S:09:00 AM - 07:00 PM

Sv:

Vispieredzētākie profesionāļi (15 pieredzes gadi) palīdzēs Jums atrast optimālo un maksimāli efektīvo risinājumu. Visas modernās mākslīgās apaugļošanas un vesela mazuļa iznēsāšanas tehnoloģijas, veiksmīga apaugļošanas pieredze pat 55 gadu vecumā.

Zvaniet mums tūlīt!(+371) 67278183 (+371) 67278183 pieteikties vizītei pajautā dakterim