Izvēlieties valodu

Vispieredzējušākie profesionāļi (15 gadi pieredzes) palīdzēs Jums atrast optimālāko un maksimāli efektīvāko risinājumu. Piedāvājam visas modernākās mākslīgās apaugļošanas un vesela mazuļa iznēsāšanas tehnoloģijas. Veiksmīga apaugļošanas pieredze pat 55 gadu vecumā.

Zvaniet mums tūlīt!(+371) 67278183 (+371) 67278183 Pieteikties vizītei Pajautā dakterim

Efektīva neauglības ārstēšana

Kāpēc EGV?
 • Augsta efektivitāte

  Dažādās vecuma grupās efektivitāte sasniedz 73% - viens no labākajiem rādītājiem Eiropā.

 • Bez vecuma ierobežojumiem

  Nesen mākslīgās apaugļošanas procedūra veiksmīgi tika veikta 55 gadus vecai sievietei.

 • Unikāli speciālisti

  Ginekologs Māris Arājs 2013.gadā pirmais Latvijā veica proksimālu olvadu rekanalizāciju ar histeroskopu, veiksmīgi atjaunojot caurlaidību olvadiem, kas iepriekš bija slēgti.
  Daina Majore 1995. gadā kļuva par pirmo Latvijā strādājošo embriologu un 1998. gadā (pirms vairāk nekā 15 gadiem!) kļuva par pirmo speciālistu, kas Latvijā veiksmīgi veicis ārpusķermeņa apaugļošanas procedūru.

 • Vismodernākās metodes

  TESA, IVF, ICSI, blastocistu kultivēšana, embrija apvalka pārduršanas metode, IUI, ET, vitrifikācija, spermas un olšūnas sasaldēšana, atsaldēšana, analīžu veikšana pēc Krīgera (Kruger) stingrajiem kritērijiem.

 • Ārstēšanas pieejamība

  Mēs nodrošinām augstas kvalitātes neauglības diagnostiku un ārstēšanu par pieejamām cenām. Strādājam pēc Latvijas un ES apmaksātām programmām, sadarbojamies ar apdrošināšanas kompānijām, palīdzam saņemt bezprocentu aizņēmumus.

 • ISO 9001:2008. Praktiski visi klīnikas vadošie speciālisti ir embriologu, ginekologu un urologu starptautisku apvienību aktīvi locekļi - it sevišķi ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), ISGE (The International Society of Gynecological Endocrinology).

 • EGV klīnika ir Baltic Care (Latvijas vadošo veselības aprūpes privātklīniku alianses) loceklis.

Soli pa solim: gandarījuma ceļšvairāk informācijas

1Kontakts ar klīniku

Rīgas iedzīvotājiem mēs piedāvājam ērtu klīnikas izvietojumu pilsētas klusajā centrā, ērtu stāvvietu un iespēju apciemot ārstu un/vai veikt procedūru Jums izdevīgā laikā.
Ja Jūs dzīvojat ārpus Rīgas un plānojat atbraukt uz EGV klīniku no tālienes, mūsu koordinatori palīdzēs Jums izplānot optimālus vizītes termiņus lai ietaupītu Jūsu laiku un samazinātu ceļojuma un uzturēšanās izdevumus.

2Pirmais ārsta apciemojums: Sagatavošanās ārstēšanai

Pieņemšanu pie ārsta ir ieteicams organizēt starp 1. un 5. cikla dienu. Ja uz vizīti ierodas pāris, ir paredzēts savākt vīrieša spermu analīzei, tāpēc pirms vizītes ieteicama 5 - 7 dienas ilga atturēšanās no seksuālās dzīves. Ja Jums ir iepriekšējo laboratorijas izmeklējumu un/vai USG rezultāti, speciālistu izraksti un secinājumi, lūdzu paņemiet tos līdzi.

Pirmās vizītes laikā:

 • ievāksim detalizētu medicīnisko anamnēzi
 • veiksim pamata laboratorijas diagnostiku
 • konsultatīvās vizītes laikā veiksim USG
 • ārsts pieņems lēmumu par papildus izmeklējumiem - ja būs tāda nepieciešamība
 • Jūs saņemsiet ar ārstēšanas procesu saistīto dokumentu paketi
 • ārsts izplānos ārstēšanas procesu un noteiks kārtējo apmeklējumu laiku
 • Ārstēšanas procesa pamatā ir detalizēts plāns atbilstoši katrai individuālajai situācijai. Pacientiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas, mēs esam sagatavojuši speciālo ārpusķermeņa apaugļošanas programmas versiju ar minimālu apmeklējumu skaitu.
 • Pēc ārpusķermeņa apaugļošanas in vitro programmas pabeigšanas mēs nodrošinām embrija implantācijas novērošanu. Paciente veic HCG testus 3. - 4. dienā un 10. - 14. dienā pēc embrija pārvietošanas, vienlaicīgi konsultējoties ar EGV klīnikas pārstāvjiem telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.
 • Pacientēm, kurām apaugļošanas procedūra ir bijusi veiksmīga, mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu paketi grūtniecības novērošanai un vadīšanai līdz pat mazuļa piedzimšanai.

3Apaugļošana

Ārstēšanas process notiek pamatoties uz detalizēta plāna, atbilstoši katrai individuālai situācijai. Pacientiem kas dzīvo ārpus Latvijas mēs esam sagatavojuši speciālo ārpusķermeņa apaugļošanas programas versiju, kurā apmeklējumu skaits būs minimizēts.

4Novērošana

Pēc ārpusķermeņa apaugļošanas in vitro programmas pabeigšanas mēs nodrošinam embrija implantācijas novērošanu. Paciente veic HCG testus 3.-4. dienā un 10.-14. dienā pēc embrija pārvietošanas, vienlaicīgi pastāvīgi konsultējoties ar EGV klīnikas pārstāvjiem pa telefonu vai e-pastu.

5Rezultāts

Pacientiem kuri ir veiksmīgi izgājuši cauri apaugļošanas procedūrai mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu paketi novērošanas un grūtniecības vešanas attiecībā līdz pat mazuļa piedzimšanai.

Informācija pacientiem

Vispieredzējušākie speciālisti palīdzēs jums rast bezauglības risinājumu. Visas jaunākās tehnoloģijas mākslīgajai apaugļošanai un vesela mazuļa iznēsāšanai. Pat vecums pēc 40 nav šķērslis veseliem pēcnācējiem.

Piesakieties vizītei

Aizpildi formu internetā, piezvani, uzdod jautajumu, vai pieprasi papildus informāciju par mūsu klīnikas iespējam palīdzēt tieši tavā gadījumā.

Sazinieties ar mums

Pats vienkāršākais risinājums - zvaniet mums tieši tagad no šī telefona.

Uzdot jautājumu (kontaktforma)

Augsta EKA efektivitāte
par optimālu cenu

Ģertrūdes iela 3-3, Rīga, LV1010

P - Pk:09:00 AM - 07:00 PM


       

Vispieredzējušākie profesionāļi (15 gadi pieredzes) palīdzēs Jums atrast optimālāko un maksimāli efektīvāko risinājumu. Piedāvājam visas modernākās mākslīgās apaugļošanas un vesela mazuļa iznēsāšanas tehnoloģijas. Veiksmīga apaugļošanas pieredze pat 55 gadu vecumā.

Zvaniet mums tūlīt!(+371) 67278183 (+371) 67278183 Pieteikties vizītei Pajautā dakterim