Par klīniku

EGV - augsta neauglības ārstēšanas efektivitāte

Zināšanas, tehnoloģija, pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei

Zināšanas, tehnoloģija, pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei

Uzdot jautājumu

Klīnika EGV – jūsu reproduktīvajai veselībai un bērnu radīšanai

Klīnika EGV ir dibināta 1998. gadā. Klīnikas galvenais uzdevums ir nodrošināt pacientu reproduktīvās veselības aprūpi un sniegt iespēju kļūt par vecākiem tiem, kas saskaras ar diagnozi neauglība. Klīnikā ir izveidota izcilu profesionāļu komanda, kas spēj rast risinājumu vissarežģītākajiem gadījumiem, kā arī reproduktīvās veselības profilakses nolūkos būt līdzās ar padomu un pieredzi ikdienā. Klīnikā EGV savu ārstu var atrast ikviens – sievietes, vīrieši, pāri, kas grib bērniņu un kas jau gaida.

Liela pieredze un jaunākās tehnoloģijas

Mūsu speciālisti pirmie Latvijā apguva reproduktīvās palīgtehnoloģijas, kas deva cerību par bērniņa piedzimšanu gadījumos, kuri agrāk tika uzskatīti par bezcerīgiem. Klīnikā EGV tika izveidota pirmā spermas banka, kas pavēra vēl nebijušas iespējas medicīniskajai apaugļošanai. Arī šodien mēs esam vadošajās pozīcijās auglības traucējumu ārstēšanā un medicīniski asistētajā apaugļošanā, izmantojot visas pasaulē zināmās jaunākās metodikas un tehnoloģijas. Ārstu lielā un daudzpusīgā pieredze ļauj mums būt pārliecinātiem par rezultātu pat pašās komplicētākajās situācijās.

Klīnikā EGV ir vadošās pasaules tehnoloģijas un jaunākā aparatūra,

kas nodrošina maksimāli efektīvu jūsu reproduktīvās veselības diagnostiku, aprūpi un ārstēšanu. Jo īpaši izšķiroši tas ir visu neauglības formu ārstēšanā un vesela mazuļa piedzimšanai. Pie mums strādā labāko speciālistu komanda, kas pastāvīgi pilnveido savu klīnisko pieredzi lielākajās valsts klīnikās, stažējas ārzemēs un ik gadu piedalās starptautiskajās konferencēs. Visi mūsu ārsti ir nozīmīgāko starptautisko reproduktīvās veselības profesionālo asociāciju biedri. Mūsu pacienti atrodas komfortablos apstākļos un saņem efektīvu aprūpi – mēs kopā veidojam jaunu dzīvi.

Pārliecinātība un konfidencialitāte

Klīnikā EGV veic valsts apmaksātas neauglības ārstēšanas procedūras, kas apliecina valsts uzticēšanos. Tāpat ik gadu Klīnika EGV kvalificējas starptautiskajam ISO 9001 kvalitātes sertifikātam, kas nodrošina stingru diagnostikas un ārstēšanas standartu ievērošanu. Mums uztic visvērtīgāko – rūpes par savu veselību un ģimenes pieaugumu. Par šo uzticību mums nav nekā svarīgāka, tāpēc mēs ievērojam visus konfidencialitātes nosacījumus.Konsultācijas reģionos

Klīnikas rezultāti – „Klīnika EGV” direktores dr. Zanes Vītiņas uzrunaSoli pa solim: gandarījuma ceļš

Kontakts ar klīniku

Mēs atrodamies Rīgas centrā. Piedāvājam pieteikties uz vizīti pie ārsta Jums izdevīgā laikā.
Ja Jūs dzīvojat ārpus Rīgas un plānojat atbraukt uz Klīniku EGV no tālienes, lūdzu sazinieties ar mums, palīdzēsim Jums izplānot optimālu vizītes laiku, lai, ja nepieciešams, veiktu papildus izmeklējumus vienā dienā

Pirmais ārsta apmeklējums: Sagatavošanās ārstēšanai

Pieņemšanu pie ārsta ir ieteicams plānot starp 5. un 10. cikla dienu. Ja Jums ir iepriekšējo laboratorijas izmeklējumu un/vai US rezultāti, speciālistu izraksti un secinājumi, lūdzu paņemiet tos līdzi.

Pirmās vizītes laikā:

  • ievāksim detalizētu medicīnisko anamnēzi
  • nozīmēsim nepieciešamos izmeklējumus
  • konsultatīvās vizītes laikā veiksim US
  • ārsts kopā ar Jums izplānos pieņemamāko ārstēšanas taktiku
  • Ārstēšanas procesa pamatā ir detalizēts plāns atbilstoši katra individuālajai situācijai. Pacientiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas, lūdzam sazināties ar ārvalstu pacientu koordinātoru.
  • Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu grūtniecības novērošanai

Apaugļošana

Ārstēšanas process notiek pēc pacientam individuāli izstrādāta plāna. Pacientiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas, lūdzam sazināties ar ārvalstu pacientu koordinātoru

Novērošana

Pēc ārpusķermeņa apaugļošanas programmas pabeigšanas, paciente veic HCG testu 10.-14. dienā pēc embrija ievadīšanas dzemdes dobumā, Pacientiem iespējams konsultēties ar Klīnikas EGV pārstāvjiem atnākot uz vizīti, pa telefonu vai e-pastu.

Rezultāts

Pacientēm, kuras veiksmīgi veikuši medicīniskās apaugļošanas procedūras, kā arī citām grūtniecēm, piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu grūtniecības novērošanai.

Mums var uzticēties!


Mums var uzticēties!Klīnika EGV

Adrese: Lāčplēša iela 38, 5. stāvs

Tālrunis: + (371) 67 278 183
Fax: +(371) 67 273 759
Darba laiks: P - Pk: 9:00 - 19:00

Rekvizīti maksājumam

SIA "Klīnika EGV"
Lāčplēša iela 38
Rīga, LV-1011
Reģ. nr. (5) 000339326 (1)
Banka: DnB banka
SWIFT kods: RIKO LV 2X
Konts: LV35RIKO0002013072000