Piesakies akcijai!

EGV - augsta neauglības ārstēšanas efektivitāte

Zināšanas, tehnoloģija, pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei

Zināšanas, tehnoloģija, pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei

Uzdot jautājumu

Pieteikties akcijai

SIA “Klīnika EGV” kopā ar biedrību “Taureņa efekts” un nacionālo mazumtirgotāju “ELVI” organizē labdarības pasākumu “Palīdzi nākt pasaulē ļoti gaidītiem bērniņiem”, kuras mērķis ir sniegt atbalstu vismaz piecām Latvijas ģimenēm bezmaksas medicīniskās apaugļošanas procedūru veikšanā.

Pasākuma atbalstam var pieteikties Latvijas Republikas atzītā laulībā esošas ģimenes, ar nosacījumu, ka vismaz viena laulātā pastāvīgā dzīves vieta ir Latvijā un sievietes vecums ir līdz 40 gadiem.

Ģimenēm, kuras vēlas pretendēt uz bezmaksas medicīniskās apaugļošanas procedūru Klīnikas EGV mājaslapā jāaizpilda pieteikuma anketa. Informāciju par akciju var saņemt arī akcijas mājaslapā www.labudarot.lv .

Gan ģimeņu pieteikšanās, gan izlozes un jebkādu tālāku darbību laikā Klīnika EGV ievēro striktu konfidencialitāti un personu datu aizsardzības pasākumus, nepieļaujot informācijas par pieteiktajām un uzvarējušām ģimenēm nonākšanu ar medicīniskās apaugļošanas procedūru veikšanu tieši nesaistītu personu rīcībā.

2016.gadā ziedojumu vākšanas periods nacionālajā mazumtirgotājā “Elvi” ir laika posmā no 1.janvāra līdz 31.decembrim.
Ģimeņu pieteikšanās atbalstam, lai pretendētu uz 2016. gada izlozi ir līdz 31. oktobrim. Uzvarējušās ģimenes tiks informētas līdz 2017. gada 31. janvārim.
Procedūru veikšanai nepieciešamās analīzes Klīnika EGV veic uz sava rēķina, neprasot par to atlīdzību.

Ziedojumu vākšana, sadarbojoties Klīnikai EGV, nacionālajam mazumtirgotājam “ELVI” un biedrībai “Taureņa efekts” tika uzsākta 2013.gadā.

2014. gadā akcijas ietvaros tika veiktas astoņas medicīniskās apaugļošanas operācijas. Vienā gadījumā embrija pārnese dzemdes dobumā nenotika, sešos gadījumos iestājās grūtniecība. No šīm sešām sievietēm grūtniecība ar bērniņa piedzimšanu noritēja trīs ģimenēs.

2015. gadā līdzekļi bija pietiekami, lai palīdzētu piecām ģimenēm. Trīs pāriem procedūras rezultātā iestājās grūtniecība. Divām ģimenēm piedzima bērniņi (vienam pārim dvīnīši).

2016. gadā par saziedotajiem līdzekļiem iespējams veikt medicīnisko apaugļošanu deviņām ģimenēm.

Apsveicam ģimenes ar pieaugumu un mazuļus pasaulē!

Esam patiesi laimīgi palīdzēt!

X
* * * *

Abu partneru kopīgie dati

* * * *


* aizpildīšanai obligāti lauki

Mums var uzticēties!


Mums var uzticēties!Klīnika EGV

Adrese: Lāčplēša iela 38, 5. stāvs

Tālrunis: + (371) 67 278 183
Fax: +(371) 67 273 759
Darba laiks: P - Pk: 9:00 - 19:00

Rekvizīti maksājumam

SIA "Klīnika EGV"
Lāčplēša iela 38
Rīga, LV-1011
Reģ. nr. (5) 000339326 (1)
Banka: DnB banka
SWIFT kods: RIKO LV 2X
Konts: LV35RIKO0002013072000