Kapēc EGV?

EGV - augsta neauglības ārstēšanas efektivitāte

Zināšanas, tehnoloģija, pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei

Zināšanas, tehnoloģija, pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei

Uzdot jautājumu

Kapēc EGV?

EGV – ir mūsdienīga un augsti tehnoloģiska Eiropas klīnika, kas nodrošina maksimāli efektīvu visu neauglības formu ārstēšanu un vesela mazuļa piedzimšanu. Pie mums strādā labāko speciālistu komanda, kas patstāvīgi pilnveido savu klīnisku pieredzi lielākjās valsts klīnikās. Mēs piedāvājam ekskluzīvus pakalpojumus, veidojot omulīgu, mājīgu un pilnīgi konfidenciālu atmosfēru mūsu pacientiem. Mūsu pacienti atrodas komfortablos apstākļos un saņem efektīvu arūpi – mēs kopā ar viņiem piedalamies jaunās dzīves veidošanā.

Lielā pieredze un jaunākās tehnoloģijas.

Mūsu speciālisti, pirmie Latvijā, apguva reproduktīvās palīgtehnololgījas, kas deva bērna piedzimšanas cerību gadījumos, kuri agrāk tika uzskatīti par bezcerīgiem. Arī šodien mēs esam priekšā, pielietojot visas pasaulē zināmās jaunākās metodikas un tehnoloģijas. Ārstu lielā un daudzpusīgā pieredze ļauj mums būt pārliecinātiem par rezultātu pat pašās komplicētākās situācijās.

Profesionāļi un eksperti.

Mūsu klīnikā strādā tikai labākie speciālisti, kas pastavīgi praktizē un operē lielākās valsts klīnikās kā arī stažējas ārzemēs un ir starptautisku pofesionālo asociāciju biedri. Augstākās klases profesionāļi, mūsu ārsti nekavējoties konsultējas ar kolēģiem pat ja rodas vismazākās šaubas par diagnozes precizitāti vai ārstēšanas efektivitāti. Un pacienti novertē mūsu speciālistu augstu koleģialitāti – un tas dod veiksmīgus rezultātus.

Pārliecinātība un konfidencialitāte.

Ikgadējā EGV klīnikas kvalifikācija pēc starptautiskā ISO 9001 kvalitātes sertifikāta nodrošina stingru diagnostikas un ārstēšanas standartu ievērošanu. Mums uztic visvērtīgāko dzīvē – bērnu piedzimšanu un veselību. Priekš mums nav nekā svarīgāka kā šī uzticība, tāpēc mēs ievērojam visus konfidencialitātes nosacījumus.

Mums var uzticēties!


Mums var uzticēties!Klīnika EGV

Adrese: Lāčplēša iela 38, 5. stāvs

Tālrunis: + (371) 67 278 183
Fax: +(371) 67 273 759
Darba laiks: P - Pk: 9:00 - 19:00

Rekvizīti maksājumam

SIA "Klīnika EGV"
Lāčplēša iela 38
Rīga, LV-1011
Reģ. nr. (5) 000339326 (1)
Banka: DnB banka
SWIFT kods: RIKO LV 2X
Konts: LV35RIKO0002013072000