Veiksmes stāsti

EGV - augsta neauglības ārstēšanas efektivitāte

Zināšanas, tehnoloģija, pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei

Zināšanas, tehnoloģija, pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei

Uzdot jautājumu

Veiksmes stāsti

Man ir 36 gadi. Ar vīru esam kopā jau 9 gadus. Ilgus gadus nevarējām tikt pie bērniņa. Veikto pārbaužu un analīžu rezultāti bija apmierinoši, tāpēc tikām mierināti – tikai pacietību, gan jau viss izdosies, vajag tikai laiku... Kad sapratām, ka tieši laika mums vairāk nav, sākām interesēties par mākslīgās apaugļošanas iespējām.

Tā sākās mūsu cīņa par pozitīvu rezultātu. Ar pirmo reizi, diemžēl, nekas neizdevās (tā nebija ārstu vaina). Taču nemetām plinti krūmos un turpinājām cerēt, ka viss būs kārtībā un nākošā reize nesīs gaidīto rezultātu. Tā arī bija! Sapnis ir īstenojies dubultā (gaidām dvīņus)! Rudenī ļoti ceram iegūt ilgi gaidīto un godpilno vecāku statusu;) Saprotu, ka ir noieta tikai daļa no ceļa un, iespējams, kāda cīņa vēl būs jāizcīna, taču ar klīnikas profesionālo speciālistu palīdzību esmu pārliecināta, ka spēsim tikt ar visu galā.

Sava un vīra vārdā vēlos pateikt milzīgu PALDIES dakterim Šubņikovam par dāvāto brīnišķīgo iespēju būt par TOPOŠO mammu un tēti (ļoti vēlos ātrāk sagaidīt rudeni, kad vārdu TOPOŠAIS varēs lepni izsvītrot ;))) ). Liels paldies arī klīnikas personālam par sapratni, pacietību un iejūtību.

Mums var uzticēties!


Mums var uzticēties!Klīnika EGV

Adrese: Lāčplēša iela 38, 5. stāvs

Tālrunis: + (371) 67 278 183
Fax: +(371) 67 273 759
Darba laiks: P - Pk: 9:00 - 19:00

Rekvizīti maksājumam

SIA "Klīnika EGV"
Lāčplēša iela 38
Rīga, LV-1011
Reģ. nr. (5) 000339326 (1)
Banka: DnB banka
SWIFT kods: RIKO LV 2X
Konts: LV35RIKO0002013072000