Izcilība auglības ārstēšanā


Uzzini vairāk ›

Ārstu izbraukuma konsultācijas visā Latvijā


Uzzini vairāk ›

Meklējam dzimumšūnu donorus!


Uzzini vairāk ›
 • 1
  Izcilība auglības ārstēšanā
 • 2
  Ārstu izbraukuma konsultācijas visā Latvijā
 • 3
  Meklējam dzimumšūnu donorus!
Dārgie pacienti!
KLĪNIKA EGV TURPINA DARBU, IEVĒROJOT Veselības ministrijas 2020. gada 25. marta rīkojums Nr. 59 "Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā."

 • Piedāvājam arī ārstu online (Skype) konsultācijas ar 50% atlaidi (25 eiro), kā arī ārstu konsultācijas tiešsaistes portālā DoctorOnline (tās sāksim no 30.marta).
 • Pieņemsim zvanus un atbildēsim uz Jūsu jautājumiem darba dienās no pulksten 9:00 - 17:00
Sargājiet sevi, savus tuvos, kā arī atbalstīsim viens otru šajā izaicinājumu pilnajā laikā!

Jūsu Klīnika EGV

Adrese: Lāčplēša iela 38, 5. stāvs
+(371) 67 278 183
+(371) 29 563 191
info@egv.lv

Zināšanas, tehnoloģijas un pieredze – Jūsu nākotnei un ģimenei!

20 gadus, kopš pastāv „Klīnika EGV“, tās ārstu galvenais uzdevums ir nodrošināt pacientu reproduktīvās veselības aprūpi un sniegt iespēju kļūt par vecākiem tiem, kuri saskaras ar neauglības diagnozi.


 • Sazinieties ar EGV

 • Pirmā tikšanās

 • Apaugļošana

 • Novērošana

 • Rezultāts

Atrodamies Rīgas centrā. Piedāvājam pieteikties uz vizīti pie ārsta Jums izdevīgā laikā. Ja dzīvojat ārpus Rīgas un plānojat atbraukt uz „Klīniku EGV“, lūdzu, sazinieties ar mums. Palīdzēsim Jums izplānot optimālu vizītes laiku, lai, ja nepieciešams, veiktu papildu izmeklējumus vienas dienas laikā.

Pieņemšanu pie ārsta ir ieteicams plānot starp 5. un 10. cikla dienu. Ja Jums ir iepriekšējo laboratorijas izmeklējumu un/vai ultrasonogrāfijas rezultāti, speciālistu izraksti un secinājumi, lūdzu, paņemiet tos līdzi.

Ārstēšanas process notiek pēc pacientam individuāli izstrādāta plāna. Pacientiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas, lūdzam sazināties ar ārvalstu pacientu koordinatoru.

Pacientēm, kuras veiksmīgi veikušas medicīniskās apaugļošanas procedūras, kā arī citām grūtniecēm piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu grūtniecības novērošanai.

Androloģijas centrs

Pirmais Androloģijas centrs Latvijā ir atvērts „Klīnikā EGV“, tas piedāvā jauninājumus vīriešu veselības uzlabošanā. Centrs veic arī minimāli invazīvas operācijas, tostarp ķirurģisku auglības atjaunošanu.

Uzzināt vairāk >

Modernākās ārstēšanas un laboratorijas tehnoloģijas

Augstākie medicīniskās aprūpes standarti, ērtas, moderni aprīkotas palātas, uzticēšanās un drošība. Mēs darām labāko, kas iespējams, ikvienā situācijā.

Kā piepildīt sapņus?


Uzdod jautājumu!
Dana Leite
Neauglības ārstēšanas koordinators