Par EGV

Klīnika EGV – jūsu reproduktīvajai veselībai un bērnu radīšanai.

Klīnika EGV ir dibināta 1998. gadā un tās galvenais uzdevums ir nodrošināt pacientu reproduktīvās veselības aprūpi un sniegt iespēju kļūt par vecākiem tiem, kas saskaras ar diagnozi neauglība. Klīnikā ir izveidota izcilu profesionāļu komanda, kas spēj rast risinājumu vissarežģītākajiem gadījumiem, kā arī reproduktīvās veselības profilakses nolūkos būt līdzās ar padomu un pieredzi ikdienā. Klīnikā EGV savu ārstu var atrast ikviens – sievietes, vīrieši, pāri, kas grib bērniņu un kas jau gaida.

Liela pieredze un jaunākās tehnoloģijas

Mūsu speciālisti pirmie Latvijā apguva reproduktīvās palīgtehnoloģijas, kas deva cerību par bērniņa piedzimšanu gadījumos, kuri agrāk tika uzskatīti par bezcerīgiem. Klīnikā EGV tika izveidota pirmā spermas banka, kas pavēra vēl nebijušas iespējas medicīniskajai apaugļošanai. Arī šodien mēs esam vadošajās pozīcijās auglības traucējumu ārstēšanā un medicīniski asistētajā apaugļošanā, izmantojot visas pasaulē zināmās jaunākās metodikas un tehnoloģijas. Ārstu lielā un daudzpusīgā pieredze ļauj mums būt pārliecinātiem par rezultātu pat pašās komplicētākajās situācijās.

Vadošās pasaules tehnoloģijas un jaunākā aparatūra.

Mēs nodrošinām maksimāli efektīvu jūsu reproduktīvās veselības diagnostiku, aprūpi un ārstēšanu. Jo īpaši izšķiroši tas ir visu neauglības formu ārstēšanā un vesela mazuļa piedzimšanai. Pie mums strādā labāko speciālistu komanda, kas pastāvīgi pilnveido savu klīnisko pieredzi lielākajās valsts klīnikās, stažējas ārzemēs un ik gadu piedalās starptautiskajās konferencēs. Visi mūsu ārsti ir nozīmīgāko starptautisko reproduktīvās veselības profesionālo asociāciju biedri. Mūsu pacienti atrodas komfortablos apstākļos un saņem efektīvu aprūpi - mēs kopā veidojam jaunu dzīvi.

Pārliecinātība un konfidencialitāte

Klīnikā EGV veic arī valsts apmaksātas neauglības ārstēšanas procedūras, kas apliecina valsts uzticēšanos. Tāpat ik gadu Klīnika EGV kvalificējas starptautiskajam ISO 9001 kvalitātes sertifikātam, kas nodrošina stingru diagnostikas un ārstēšanas standartu ievērošanu. Mums uztic visvērtīgāko – rūpes par savu veselību un ģimenes pieaugumu. Par šo uzticību mums nav nekā svarīgāka, tāpēc mēs ievērojam visus konfidencialitātes nosacījumus.

Uzdod jautājumu
Dana Leite
Neauglības ārstēšanas koordinators