Par „EGV“

„Klīnika EGV“ – Jūsu reproduktīvajai veselībai un bērnu radīšanai.

„Klīnika EGV“ ir dibināta 1998. gadā, un tās galvenais uzdevums ir nodrošināt pacientiem reproduktīvās veselības aprūpi un sniegt iespēju kļūt par vecākiem tiem, kas saskaras ar neauglības diagnozi. Klīnikā strādā izcilu profesionāļu komanda, kas spēj rast risinājumu vissarežģītākajos gadījumos, kā arī reproduktīvās veselības profilakses nolūkos spēj būt līdzās ar padomu un pieredzi ikdienā. „Klīnikā EGV“ savu ārstu var atrast ikviens – sievietes, vīrieši, pāri, kas grib bērniņu, vai topošie vecāki.

Liela pieredze un jaunākās tehnoloģijas

Mūsu speciālisti pirmie Latvijā apguva reproduktīvās palīgtehnoloģijas, tās deva cerību kļūt par vecākiem arī gadījumos, kuri agrāk tika uzskatīti par bezcerīgiem. „Klīnikā EGV“ tika izveidota pirmā spermas banka, kas pavēra vēl nebijušas iespējas medicīniskajai apaugļošanai. Arī šodien esam saglabājuši vadošās pozīcijas auglības traucējumu ārstēšanā un medicīniski asistētajā apaugļošanā, izmantojot pasaulē zināmās jaunākās metodikas un tehnoloģijas. Ārstu lielā un daudzpusīgā pieredze ļauj mums būt pārliecinātiem par pozitīvu rezultātu pat komplicētākajās situācijās.

Vadošās pasaules tehnoloģijas un jaunākā aparatūra.

Nodrošinām maksimāli efektīvu Jūsu reproduktīvās veselības diagnostiku, aprūpi un ārstēšanu. Tas ir īpaši būtiski visu neauglības formu ārstēšanā, lai nodrošinātu vesela mazuļa piedzimšanu. Pie mums strādā labāko speciālistu komanda, kas pastāvīgi pilnveido savu klīnisko pieredzi lielākajās valsts klīnikās, stažējas ārzemēs un ik gadu piedalās starptautiskās konferencēs. Visi mūsu ārsti ir nozīmīgāko starptautisko reproduktīvās veselības profesionālo asociāciju biedri. Pacienti pie mums komfortablos apstākļos saņem efektīvu aprūpi ‒ kopā veidojam jaunu dzīvi.

Pārliecinātība un konfidencialitāte

„Klīnikā EGV“ veicam arī valsts apmaksātas neauglības ārstēšanas procedūras, tas apliecina valsts uzticēšanos. Ik gadu „Klīnika EGV“ kvalificējas starptautiskajam ISO 9001 kvalitātes sertifikātam, kas nodrošina stingru diagnostikas un ārstēšanas standartu ievērošanu. Mums uztic visvērtīgāko – rūpes par savu veselību un ģimenes pieaugumu. Šī uzticība mums ir vissvarīgākā, tāpēc ievērojam visus konfidencialitātes nosacījumus.

Uzdod jautājumu!
Dana Leite
Ārvalstu pacientu koordinatore (LV, RU, EN)