Piesakies akcijai!

Pieteikties akcijai

SIA “Klīnika EGV” kopā ar biedrību “Taureņa efekts” un nacionālo mazumtirgotāju “ELVI” organizē labdarības pasākumu “Palīdzi nākt pasaulē ļoti gaidītiem bērniņiem”, kuras mērķis ir sniegt atbalstu vismaz piecām Latvijas ģimenēm bezmaksas medicīniskās apaugļošanas procedūru veikšanā.

Pasākuma atbalstam var pieteikties Latvijas Republikas atzītā laulībā esošas ģimenes, ar nosacījumu, ka vismaz viena laulātā pastāvīgā dzīves vieta ir Latvijā un sievietes vecums ir līdz 40 gadiem.

Ģimenēm, kuras vēlas pretendēt uz atbalstu medicīniskās apaugļošanas procedūras veikšanai, Klīnikas EGV mājaslapā jāaizpilda pieteikuma anketa. Informāciju par akciju var saņemt arī akcijas mājaslapā www.labudarot.lv .

Gan ģimeņu pieteikšanās, gan izlozes un jebkādu tālāku darbību laikā Klīnika EGV ievēro striktu konfidencialitāti un personu datu aizsardzības pasākumus, nepieļaujot informācijas par pieteiktajām un uzvarējušām ģimenēm nonākšanu ar medicīniskās apaugļošanas procedūru veikšanu tieši nesaistītu personu rīcībā.

2016.gadā ziedojumu vākšanas periods nacionālajā mazumtirgotājā “Elvi” ir laika posmā no 1.janvāra līdz 31.decembrim. Ģimeņu pieteikšanās atbalstam, lai pretendētu uz izlozi ir līdz 31. oktobrim. Uzvarējušās ģimenes tiks informētas līdz nākamā gada 31. janvārim. Procedūru veikšanai nepieciešamās infekciju analīzes un spermogrammas Klīnika EGV veic uz sava rēķina, neprasot par to atlīdzību. Ārstu konsultācijas un ultrasonogrāfijas izmeklējumi, kā arī medikamenti tiek apmaksāti no tā brīža, kad pārim tiek uzsākta medicīniskās apaugļošanas procedūra. Netiek apmaksāta embriju saldēšana.

Ziedojumu vākšana, sadarbojoties Klīnikai EGV, nacionālajam mazumtirgotājam “ELVI” un biedrībai “Taureņa efekts” tika uzsākta 2013.gadā.

2014. gadā akcijas ietvaros tika veiktas astoņas medicīniskās apaugļošanas operācijas. Vienā gadījumā embrija pārnese dzemdes dobumā nenotika, sešos gadījumos iestājās grūtniecība. No šīm sešām sievietēm grūtniecība ar bērniņa piedzimšanu noritēja trīs ģimenēs.

2015. gadā līdzekļi bija pietiekami, lai palīdzētu piecām ģimenēm. Trīs pāriem procedūras rezultātā iestājās grūtniecība. Divām ģimenēm piedzima bērniņi (vienam pārim dvīnīši).

2016. gadā par saziedotajiem līdzekļiem iespējams veikt medicīnisko apaugļošanu deviņām ģimenēm. Neauglības ārstēšanas atbalsta kampaņas “Labu darot” ietvaros 2017.gadā saziedoti 23 558,43 eur – par šiem līdzekļiem tiks sniegts atbalsts septiņām ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem, kas saņems pilnībā apmaksātas neauglības ārstēšanas procedūras, lai piepildītu savu sapni par ilgi gaidīto mazuli.

Apsveicam ģimenes ar pieaugumu un mazuļus pasaulē!

Iesniegums

Aizpildīšanai obligāti lauki *

Vai esat iestajušies rindā uz valsts apmaksāto neauglības ārstēšanu?*

Uzdod jautājumu
Ingūna Veide
Neauglības ārstēšanas koordinators