Donoru programma

„Klīnika EGV“ aicina sievietes un vīriešus palīdzēt piepildīt sapni par bērniņu cilvēkiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ tas šobrīd nav iespējams. Dalība programmā neapdraud Jūsu veselību, nerada tai kaitējumu. Katram donoram veselības izmeklējumi un analīzes tiek veiktas bez maksas.

Lūdzu, noskatieties informatīvo video un uzziniet, kā Jūs varat palīdzēt.

Olšūnu donoru programma

Kāpēc tas ir svarīgi?

Jūs varat dot iespēju sievietēm, kurām slimības, operācijas vai citu iemeslu dēļ (piemēram, priekšlaicīga menopauze vai olnīcu izsīkums) vairs nav iespējams radīt bērniņu no savas olšūnas. Jūsu ziedotās olšūnas „Klīnikas EGV“ dzimumšūnu donoru programmas ietvaros, klīnikas speciālistu pieredze, tehniskais aprīkojums un precīzās procedūras sniedz šīm sievietēm iespēju kļūt par māmiņu sen izlolotam bērniņam.

Kas var kļūt par donori?

Ikviena vesela sieviete 18-33 gadu vecumā, kas, ievērojot anonimitāti, var sniegt iespēju kādai ģimenei kļūt par vecākiem sen izlolotam bērniņam.

Kā tas notiek?

Iesaistīšanās olšūnu donoru programmā neapdraud Jūsu veselību vai Jūsu turpmākās iespējas kļūt par māti. Lai uzzinātu vairāk par procedūru norisi, kādas analīzes un izmeklējumi tiks veikti, lūdzam rakstīt donors@egv.lv vai zvanīt „Klīnikas EGV“ reģistratūrai +371 67278183 un pieteikties bezmaksas vizītei.

„Klīnika EGV“ nodrošina Jums bezmaksas vizītes, izmeklēšanu, analīzes, kā arī anonimitāti un diskrētumu.

Ko Jūs iegūsiet?

Jūsu veltītais laiks tiks atbilstoši novērtēts. Turklāt visi nepieciešamie izmeklējumi Jums tiks veikti bez maksas – varēsit pārliecināties par savas veselības teicamo stāvokli.

Anonimitāte

Visām olšūnu donoru programmas dalībniecēm tiek nodrošināts diskrētums un anonimitāte. Dzimumšūnu saņēmēji par olšūnu donori var iegūt tikai faktoloģisku informāciju – augumu, svaru, ādas, matu un acu krāsu, asins grupu un rēzus faktoru.

Spermas donoru programma

Kāpēc tas ir svarīgi?

Arvien biežāk ir sastopami gadījumi, kad ģimene nevar ieņemt bērniņu vīrieša spermas kvalitātes dēļ. Šādos gadījumos īstenot sapni par bērniņu var palīdzēt donoru sperma. Tāpat tā ir nepieciešama, ja vīrietim ir kāda slimība, ko iecerētais bērniņš varētu mantot ģenētiski. Donoru sperma ir arī vienīgā iespēja kļūt par māmiņu sievietēm, kurām nav partnera.

Jūsu ziedotā sperma „Klīnikas EGV“ dzimumšūnu donoru programmas ietvaros, klīnikas speciālistu pieredze, tehniskais aprīkojums un precīzās procedūras sniedz šīm ģimenēm un sievietēm iespēju kļūt par māmiņu sen izlolotam bērniņam.

Kas var kļūt par donoru?

Ikviens jauns vīrietis 18–40 gadu vecumā.

Kā tas notiek?

Iesaistīšanās spermas donoru programmā ir absolūti droša un nemazina Jūsu turpmākās iespējas kļūt par tēvu. Lai uzzinātu vairāk par procedūru norisi, kādas analīzes un izmeklējumi tiks veikti, lūdzam rakstīt donors@egv.lv vai zvanīt „Klīnikas EGV“ reģistratūrai +371 67278183 un pieteikties bezmaksas vizītei. „Klīnika EGV“ nodrošina Jums bezmaksas vizītes, izmeklēšanu, analīzes, kā arī anonimitāti un diskrētumu.

Ko Jūs iegūsiet?

Jūsu veltītais laiks tiks atbilstoši novērtēts. Turklāt visi nepieciešamie izmeklējumi Jums tiks veikti bez maksas – varēsit pārliecināties par savas veselības teicamo stāvokli.

Anonimitāte

Visiem spermas donoru programmas dalībniekiem tiek nodrošināts diskrētums un anonimitāte. Dzimumšūnu saņēmēji par spermas donoru var iegūt tikai faktoloģisku informāciju – augumu, svaru, ādas, matu un acu krāsu, asins grupu un rēzus faktoru.

Uzdod jautājumu!
Dana Leite
Ārvalstu pacientu koordinatore (LV, RU, EN)