Atpakaļ

Dr. Zane Vītiņa

Klīnika EGV direktore, ginekoloģe-reproduktoloģe

„Klīnikā EGV“ konsultē un ārstē pārus neauglības gadījumos, izmantojot gan medikamentozo terapiju, gan ķirurģisko ārstēšanu ar histerorezektoskopiju un laparoskopiju, gan medicīniskās apaugļošanas metodes atbilstoši katrai individuālajai situācijai.

Veic ambulatoro grūtnieču novērošanu, izmantojot plašo pieredzi, kas iegūta paralēli darbam „Klīnikā EGV“ laikā no 2003. līdz 2014. gadam, strādājot arī P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Grūtniecības patoloģijas un dzemdību nodaļā. Veic ginekoloģiskās un augļa ultrasonogrāfiskās izmeklēšanas.

Pieredze un izglītība:

  • Latvijas Medicīnas akadēmijā/ Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē (2002., 2007. gadā pēc pēcdiploma apmācībām rezidentūrā ieguvusi ginekoloģijas un dzemdību specialitātes, kā arī paralēli pamatspecialitātei ginekoloģiskās un augļa ultrasonogrāfijas specialitātes sertifikātu, un 2012. gadā, ka arī 2017. gadā atkārtoti resertificējusies)
  • Upsalas universitātē (Uppsala universitet) Zviedrijā pabeidza tālmācības programmu par perinatālo medicīnu „Quality Improvement in Perinatal Care“
  • Roskildes universitātes (Roskilde Universitet) slimnīca Dānijā – darbs pieredzes apmaiņas nolūkos
  • Karaliskajā ginekologu un dzemdību speciālistu koledžā (Royal College of Obstetricians and Gynaecologists) Londonā, Anglijā ‒ neauglīgo pāru ārstēšanas un ekstrakorporālās apaugļošanas, kā arī augļa ultrasonogrāfiskās padziļinātās izmeklēšanas metožu apguve
  • No 2014. gada ISUOG (International Society of Ultrosound in Obstetrics and Gynecology) biedre.
  • Eiropas Reproduktologu asociācijas biedre (ESHRE ‒ European Society of Human Reproduction and Embryology)
  • Starptautiskās ginekoloģiskās endokrinoloģijas biedrības (ISGE) biedre


„Man ir tā retā iespēja darīt darbu, kas ir mans aicinājums – palīdzēt cilvēkiem piepildīt viņu visilgotāko vēlēšanos kļūt par vecākiem un zināt, ka bērni ir patiešām gaidīti šajā pasaulē, šajās ģimenēs. Lielākais darba dzīves sasniegums ir ik reizi katra jauna dzīvība, kas nākusi pasaulē ar manu zināšanu un prasmju palīdzību. Mana darba lielā vērtība ir neizsakāmais prieks vecāku sirdīs un acīs, fantastiskā iespēja, privilēģija būt klāt citu cilvēku laimē”

Pieņemšanas laiki

Pirmdiena 10:00 - 14:00
Otrdiena 09:00 - 15:00
Trešdiena 10:00 - 13:30
Piektdiena 12:00 - 16:00

Tiešsaistes konsultācijas

  • Pieejams
Pieteikt vizīti

Par liegumu nedzemdējušām sievietēm ziedot olšūnas – aizliedzot ziedot vienai, tiek ierobežotas visu sieviešu tiesības.

2018-06-25 15:22:43

Uzzināt vairāk >
Uzdod jautājumu!
Dana Leite
Ārvalstu pacientu koordinatore (LV, RU, EN)