Atpakaļ

Ilze Pētersone

Virsmāsa, donoru programmas koordinatore

Māsu lietas profesore B. Stīvensa no ASV par māsu profesiju ir teikusi:

„Māsas profesija ir „mazdrusciņ no visa”, bet tālu no pilnības. Ekstrēmos apstākļos māsai jābūt gan pseidoārstam, praktiskajam psihoterapeitam, dietologam utt.”

Strādāju „Klīnikā EGV“ kopš tās dibināšanas. No 2002. gada esmu „Klīnikas EGV“ virsmāsa („mazdrusciņ no visa“). Rūpējos par pacientu aprūpes darba plānošanu, organizēšanu un vadīšanu, kā arī pacientu izglītošanu. Saskarsme un sadarbība ar pacientiem, kuri vēlas bērniņus, ir mana ikdiena, tāpēc manā darbā svarīgākais ir pacientu izglītošana, gatavojoties neauglības ārstēšanas procedūrām, un psiholoģiskais atbalsts pacientiem, lai mazinātu trauksmi un sniegtu drošības sajūtu pirms gaidāmajām procedūrām. No 2009. gada veicu Kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanu „Klīnikā EGV“ atbilstoši Eiropas ISO 9001:2008 standartam. Profesionālo un praktisko iemaņu saglabāšanai paralēli darbam klīnikā strādāju Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā bērnu aprūpes māsas specialitātē.

Esmu beigusi Rīgas 3. medicīnas skolu, iegūstot medicīnas māsas kvalifikāciju un sertifikātu bērnu māsas specialitātē. 2006. gadā beidzu Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti, iegūstot Veselības zinātņu maģistra grādu māszinībās. Paralēli pamatizglītībai esmu studējusi psiholoģiju. 2001. gadā beidzu Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolu, Pedagoģijas un skolvadības fakultāti. Ieguvu sociālo zinātņu bakalaura grādu psiholoģijā, skolas un ģimenes psihologa kvalifikāciju. Profesionālo kompetenci uzturu, pilnveidojot zināšanas un prasmes dažādos tālākizglītības kursos, semināros un konferencēs. Esmu Latvijas māsu asociācijas un Pediatrijas māsu asociācijas biedre.

Pieņemšanas laiki

Pieteikt vizīti
Uzdod jautājumu!
Dana Leite
Ārvalstu pacientu koordinatore (LV, RU, EN)