Atpakaļ

Dr. Oksana Babula

Ginekoloģe-reproduktoloģe

Dr. Oksana Babula ir profesionāla un pieredzējusi Klīnikas EGV ginekoloģe-reproduktoloģe, kas ar pozitīvu attieksmi un pamatīgu zināšanu bagāžu padara Latvijas ģimenes kuplākas, ārstējot pārus ar neauglību.

Pieredze un izglītība:

  • Latvijas Medicīnas akadēmija
  • RSU PDIF rezidentūras kurss dzemdniecības un ginekoloģijas specialitātē
  • RSU doktorantūra
  • Kornela Universitāte Amerikas Savienotajās Valstīs, Ņujorkā

Dr. Babulas sirdslieta un mērķis vienmēr bijis darbs reproduktoloģijas jomā savā dzimtenē — Latvijā, taču profesionālu pieredzi speciāliste guvusi ne vien mūsu valstī, bet arī Amerikas Savienotajās Valstīs. Saņēmusi FIGO stipendiju, ko piešķir reizi gadā kādam no visas pasaules ginekologiem, O. Babula pabeidza Kornela universitāti Ņujorkā un bija strādājusi prestižā klīnikā, kurā ārstējās Holivudas zvaigznes. Ārstes vārds atrodams arī vairākās grāmatās un zinātniskajās publikācijās — viņai pieder atklājums par MBL jeb mannozi saistošā lektīna gēna mutācijas saistību ar hroniskām maksts sēnīšu infekcijām.

Savā darbā Dr. Babula apvieno jaunākās tehnoloģijas un dabiskas ārstēšanas metodes, tādā veidā atrodot individuālu un unikālu pieeju ikvienam savam pacientam.

"Bieži vien pāri, kas nespēj tikt pie bērna, turpina mēģināt un cerēt gadiem ilgi. Nezaudējiet laiku — nāciet uz konsultāciju pie reproduktologa! Jo agrāk mēs diagnosticēsim problēmu un piemeklēsim tai risinājumu, jo lielāka būs iespēja tikt pie veiksmīgas grūtniecības"

Pieņemšanas laiki

Pirmdiena 13:00 - 18:00
Trešdiena 09:00 - 13:00
Pieteikt vizīti
Uzdod jautājumu!
Dana Leite
Ārvalstu pacientu koordinatore (LV, RU, EN)