Grūtniecības garantija

GRŪTNIECĪBAS GARANTIJAS

GRŪTNIECĪBAS GARANTIJAS KOMPLEKTS. Paliec stāvoklī vai saņem naudu atpakaļ!

Medicīniskā apaugļošana ir palīdzējusi miljoniem cilvēku visā pasaulē tikt pie ilgi gaidītā bērniņa. Lai mūsu klientiem ir mierīgs prāts un pārliecība par pozitīvu iznākumu, “Klīnika EGV” piedāvā unikālu pakalpojumu — Grūtniecības garantijas komplektu! Kas tas ir? Ļoti vienkārši — ja pēc medicīniskās apaugļošanas procedūras neiestāsies grūtniecība — nauda tiks atmaksāta atpakaļ!

“Klīnika EGV” piedāvā 3 garantijas komplekta variantus:

“Jūsu olšūnas + partnera vai donora sperma”
  • Klientēm līdz 39 gadu vecumam. Cena Latvijas, Lietuvas un Igaunijas rezidentiem — EUR 9.950, nerezidentiem — EUR 15.950. Ja programmas mērķis netiek izpildīts, nauda tiek atgriezta 70 - 80 % apmērā. Garantijas komplekts jāizlieto 2 gadu laikā.
“Donores olšūnas + partnera sperma”
  • Klientēm līdz 53 gadu vecumam. Cena Latvijas, Lietuvas un Igaunijas rezidentiem — EUR 13.950, nerezidentiem — EUR 17.950. Ja programmas mērķis netiek izpildīts, nauda tiek atgriezta 70 % apmērā. Garantijas komplekts jāizlieto 2 gadu laikā.
“Donoru embriji”
  • Klientēm līdz 53 gadu vecumam. Cena Latvijas, Lietuvas un Igaunijas rezidentiem — EUR 8.490, nerezidentiem — EUR 9.550. Ja programmas mērķis netiek izpildīts, nauda tiek atgriezta 70 % apmērā. Garantijas komplekts jāizlieto 1 gada laikā.

Garantijas komplekts iekļauj sevī 3 medicīniskās apaugļošanas mēģinājumus, kas ietver olnīcu stimulāciju un punkciju (ja izvēlas veikt procedūru ar savām olšūnām), savu vai donores olšūnu apaugļošanu ar IVF vai ICSI metodi, embriju ievadīšanu dzemdē, to sasaldēšanu, un, ja tas nepieciešams — atsaldēto embriju transfēru nākamajos mēģinājumos. Komplektā ietilpst arī ārsta konsultācijas, medikamenti un ultrasonogrāfiskā kontrole. Izlasiet prezentāciju un atrodiet piedāvājumu, kas der tieši Jums!

Download presentation
Skatīt prezentāciju

Ņemiet vērā, ka pakalpojuma saņemšanai nepieciešams ārsta atzinums. Uzzināt vairāk par programmu un noskaidrot, vai Jūs un/vai Jūsu partneris atbilstat Grūtniecības garantijas programmai var, piesakoties uz konsultāciju pie klīnikas speciālistiem. Visām analīzēm un pārbaudēm jābūt veiktiem “Klīnikā EGV”.

Uzzini vairāk: ☎ 67 278 183

Parūpējies par savu veselību!

Uzdod jautājumu!
Dana Leite
Neauglības ārstēšanas koordinators