Sievietēm

Klīnikas vadītāja, ginekoloģe-reproduktoloģe Dr. Zane Vītiņa

„Lai gan mūsu galvenais uzdevums ir sniegt iespēju kļūt par vecākiem tiem pāriem, kuriem tas līdz šim nav izdevies, nepārtraukti paplašinām pakalpojumu loku. Pie mums ierodas izglītoti pacienti no visas pasaules, kuri jautā pēc jaunākajām tehnoloģijām un izmeklējumiem. Esmu gandarīta, ka varam tos piedāvāt.“

Klīnikā veic arī minimāli invazīvas ginekoloģiskās un uroloģiskās operācijas. Ārsti darbā izmanto modernāko ultrasonogrāfu, ir iegādāti īpaši ginekoloģiskie krēsli, kuros sieviete pati var kontrolēt, kurā brīdī ļauties ārsta apskatei.

Laboratorijā uzstādīta unikāla embriologu darba stacija, kas pārklāta ar īpašu sudraba pārklājumu antibakteriālai darba videi. Savukārt jaunākās paaudzes laminārs, kas paredzēts olšūnu ieguvei un apstrādei, ar speciālām gaisa plūsmām no apkārtējās vides ietekmes aizsargā ne tikai ģenētisko materiālu, bet arī embriologu. Tādējādi olšūnu ieguvei ir nodrošināti vislabākie apstākļi. Laminārā iebūvēta modernākā sildvirsma un jaunākās LED lampas, kas rada šūnām labvēlīgāko apgaismojumu.

Parūpējies par savu veselību!

Pieteikt vizīti

Uzdod jautājumu!
Dana Leite
Ārvalstu pacientu koordinatore (LV, RU, EN)